Coaching

W Chianti na Frycza istnieje możliwość odbycia sesji coachingowych. Coaching sprawi że odkryjesz swoje mocne strony, zmotywujesz się i poznasz narzędzia by realizować założone cele. Coaching to metoda nastawiona na rezultat i osiąganie sukcesów zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Proces zmian który zachodzi poprzez coaching jest zawsze pozytywny. Każdą zmianą możesz świadomie pokierować zgodnie ze swoimi przekonaniami i wartościami. Proces coachingowy pozwala odkryć własny potencjał. Pozwala na dialog z samym sobą. Jako coach, pomogę Ci zdefiniować cele i określić działania, które Cię do nich doprowadzą. Już sama obecność mnie jako coacha zaprosi Cię do zmian. Nie daje gotowego rozwiązania, pomagam spojrzeć na sprawę z szerszej perspektywy oraz odkryć jak wiele umiejętności posiadasz, by realizować własne cele. Coach tylko zadaje pytania. Nie udzielę Ci rad ani wskazówek. To Ty samodzielnie znajdziesz odpowiedzi i rozwiązania najlepsze dla Ciebie.

Czym jest sesja coachingowa indywidualna?

Sesja coachingowa to rozmowa podczas której zadaję pytania, a Ty szukasz odpowiedzi. Sesja trwa 50 min. Ale proszę, zarezerwuj 60 min, gdyby okazało się, że proces coachingowy wymaga przedłużenia sesji o kilka minut.

Czym jest coaching zespołowy?

Coach jest po to aby rozwiązać konflikty wewnątrzstrukturalne, doprowadzić do jedności zespołu lub wyłonić lidera. Udział w procesie coachingowym sprzyja świadomemu podejmowaniu roli zawodowej. Pomaga spojrzeć z dystansu na dotychczasowe zachowanie się w sytuacjach zawodowych.

Wymierne korzyści dla Ciebie

  • zwiększysz własną świadomość
  • odkryjesz swoje mocne strony
  • wzmocnisz motywację i zaangażowanie
  • dotrzesz do własnych potrzeb i przekonań
  • poznasz narzędzia wspierające realizację celów

Poufność

Treść sesji coachingowych jest poufna. Poproszę Cię jedynie o zgodę dzielenia się fragmentami sesji z innymi coachami podczas spotkań superwizorskich. Potrzebuję tego, aby zapewnić Ci jak najlepsze wsparcie. Twoje dane osobowe oraz inne informacje, które mogłyby bezpośrednio wskazywać na Twoją osobę nie zostaną ujawnione. Pracuje zgodnie z kodeksem ICF. Szerzej możesz o nim poczytać pod poniższym linkiem Kodeks etyczny ICF: http://icf.org.pl/pl1348,kodeks-etyczny.html

Maria Lachowicz-Bogunia

Jestem certyfikowanym coachem. Pracuje z klientem indywidualnym oraz prowadzę coaching zespołowy. W swoim życiu borykałam się z wieloma trudnościami. Nie zawsze było tak kolorowo jak jest teraz. Dzięki temu że postawiłam na własny rozwój dziś mogę powiedzieć że osiągnęłam sukces. Nie byłoby też tego sukcesu bez mojego męża Grzegorza, z którym pracuje i który jest moim motorem napędowym. Ciągle inwestuje w siebie, aby nigdy nie zapomnieć o podstawach. Serdecznie zapraszam na sesje coachingowe.