Opinie

Dorota Papież„Coaching w wykonaniu Pani Marii to niesamowicie ciekawe doświadczenie polecam każdemu. Byłam zaskoczona formą i metodyką pracy, to jest całkowite przeciwieństwo sesji z psychologiem czy lekarzem jak się wszystkim wydaje:) Miałam też przyjemność skorzystać z coachingu zespołowego co jest bardzo rozwijającym doświadczeniem, szczególnie w kontekście rozwoju osobistego i odnalezieniu swojego miejsca w danej branży. Ta forma rozwija indywidualną kreatywność, rozwiązuje podstawowe problemy nurtujące nas każdego z nas biznesowe czy prywatne. Pani Maria potrafi wydobyć z wnętrza człowieka odpowiedzi na wszystkie pytania, umocnić pewność siebie i naprowadza w jaki sposób można odnaleźć swoją drogę w życiu. Poza tym jest wyjątkową kobietą, która swoją energią zaraża wszystkich! Jestem pod ogromnym wrażeniem! Polecam gorąco!”

Dorota Papież

Anna Koczur„Maria to ktoś więcej niż coach. Maria to przede wszystkim wrażliwa kobieta, która znalazła w życiu szczęście i chce się nim dzielić z innymi. Bardzo mi pomogła. Kilka sesji coachingowych sprawiło, że na nowo zobaczyłam w swoim życiu cele, a co ważniejsze, zapragnęłam je osiągać.  Z osoby, która chciała rzucić wszystko i wracać na etat, stałam się świadomym swoich celów przedsiębiorcą i na nowo poczułam w sobie taką motywację, jaką miałam wtedy kiedy zakładałam firmę. Wszystko zaczyna się układać. Dziękuję!”

Anna Koczur

Paweł Klisz

Bardzo polecam tym, którzy nie chcą stać w miejscu, chcą się rozwijać i spełniać swoje największe marzenia. Jestem sportowcem od dzieciństwa, nasz kraj reprezentuje już 7 lat i wiem, że każdy sportowiec przechodzi w swojej drodze do marzeń ciężkie chwile. Poprzedni rok właśnie dla mnie taki był. Operacja na przepuklinę, półroczna rekonwalescencja, niezbyt dobry sezon. To dla sportowca najgorsza rzecz! Wtedy przychodzą te myśli - czy warto? czy to ma sens? Może trzeba poszukać innego zajęcia itp. Nie ma nic gorszego! Na szczęście na myślach się skończyło, a to wszystko za sprawą P. Marii Lachowicz-Bogunia. Dosłownie po kilku sesjach stałem się innym człowiekiem, świadomym sportowcem, wiedzącym czego chce, dążącym prosto do wymarzonego celu. Coś pięknego! Każdego ranka budzić się z coraz większą motywacją żeby zrobić coś wielkiego! Bardzo dziękuje za możliwość współpracy :)

Paweł Klisz